Klientams aktuali informacija


Nauja paslauga - BARBORA Express

  • ​ Minimali užsakymo suma: 9.99 Eur
  • Pristatymo mokestis: 0 Eur
  • Pristatymo laikas: nuo 10 iki 20 val.
  • Pristatymo vieta: pasirinkta MAXIMA parduotuvė

PREKIŲ ATSIĖMIMO PROCESAS

  1. Užsiregistravę BARBORA svetainėje, sukraukite norimas prekes į krepšelį, pasirinkite savo apskrityje esančią, jums patogiausią, atsiėmimo stotelę bei atsiėmimo laiką. Apmokėkite užsakymą.
  2. Apmokėję užsakymą el. paštu ir SMS žinute gausite užsakymo patvirtinimą, o kai jūsų prekės bus suruoštos – atskirą SMS žinutę, kad prekes jau galite atsiimti. SMS žinutėje taip pat bus nurodytas telefono numeris, kuriuo reikės pasiskambinti atvykus į pirkinių atsiėmimo stotelę.
  3. Atvykę, MAXIMA parduotuvės viduje arba automobilių stovėjimo aikštelėje, šalia parduotuvės, ieškokite BARBORA stendo ir paskambinkite žinutėje, el. laiške arba stende nurodytu numeriu bei praneškite kur atsiimsite užsakymą – parduotuvės viduje ar norite, kad užsakymas būtų pristatytas į automobilį. Netrukus po skambučio, savo užsakymą gausite pasirinktu būdu.

ATSISKAITYMAS

Siekdami apsaugoti tiek jus, tiek mūsų darbuotojus, galimybės atsiskaityti grynaisiais pinigais bei kortelėmis atvykus į pirkinių stotelę nėra. Už pirkinius kviečiame apmokėti užsakymo metu, jums patogiu būdu – naudojant elektroninę bankininkystę arba jūsų paskyrai priskiriant debetinę/kreditinę kortelę.


PINIGŲ GRĄŽINIMO TVARKA

Jei pirkinių krepšelyje nerasite prekės, kurią užsakėte – apgailestaujame, prekės tuo metu parduotuvės lentynoje neradome. Už visas nepristatytas prekes pinigus į Jūsų sąskaitą grąžiname automatiškai, per 7-10 darbo dienų.


DUK

Visus kitus, dažniausiai užduodamus klausimus, rasite čia.


Pasirinkta: Vilniaus Apskritis

Lietuvių

  • English
  • Русский