(8 5) 255 5787
Kasdien nuo 8 iki 21 val.

Klientams aktuali informacija


Nauja paslauga - BARBORA Express

  • ​ Minimali užsakymo suma: 19.99 Eur
  • Pristatymo mokestis: 0 Eur
  • Pristatymo laikas: nuo 10 iki 20 val.
  • Pristatymo vieta: pasirinkta MAXIMA parduotuvė

PREKIŲ ATSIĖMIMO PROCESAS

  1. Užsiregistravę BARBORA svetainėje, sukraukite norimas prekes į krepšelį, pasirinkite savo apskrityje esančią, jums patogiausią, atsiėmimo stotelę bei atsiėmimo laiką. Apmokėkite užsakymą.
  2. Apmokėję užsakymą el. paštu ir SMS žinute gausite užsakymo patvirtinimą, o kai jūsų prekės bus suruoštos – atskirą SMS žinutę, kad prekes jau galite atsiimti. SMS žinutėje taip pat bus nurodytas telefono numeris, kuriuo reikės pasiskambinti atvykus į pirkinių atsiėmimo stotelę.
  3. Atvykę, MAXIMA parduotuvės viduje arba lauke, šalia parduotuvės, stabtelėkite prie BARBORA stendo ir paskambinkite SMS žinutėje nurodytu telefono numeriu bei praneškite kur atsiimsite prekes – viduje ar lauke – taip žinosime, kad jūs jau atvykote ir atnešime jūsų pirkinių krepšelį.

ATSISKAITYMAS

Siekdami apsaugoti tiek jus, tiek mūsų darbuotojus, galimybės atsiskaityti grynaisiais pinigais bei kortelėmis atvykus į pirkinių stotelę nėra. Už pirkinius kviečiame apmokėti užsakymo metu, jums patogiu būdu – naudojant elektroninę bankininkystę arba jūsų paskyrai priskiriant debetinę/kreditinę kortelę.


PINIGŲ GRĄŽINIMO TVARKA

Jei pirkinių krepšelyje nerasite prekės, kurią užsakėte – apgailestaujame, prekės tuo metu parduotuvės lentynoje neradome. Už visas nepristatytas prekes pinigus į Jūsų sąskaitą grąžiname automatiškai, per 7-10 darbo dienų.


DUK

Visus kitus, dažniausiai užduodamus klausimus, rasite čia.